Keressük Sales Koordinátorunkat, pénzügyi tapasztalattal!

Jó hangulatú, kellemes környezetben található szerkesztőségünkbe keressük azt a proaktív, segítőkész, pénzügyi tapasztalattal rendelkező kollégát, aki szívesen csatlakozna csapatunkhoz. Az önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk!

Feladatok

  • A sales osztály támogatása
  • Az elektronikus számlák ellenőrzése és kiállítása
  • Szerződésekkel kapcsolatos feladatok
  • Számlákat érintő reklamációk kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás főleg pénzügyi és kintlévőségek kezelése területén
  • Kintlévőség kezelő céggel való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Adatbáziskezelők magabiztos használata
  • Pénzügyi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Proaktivitás
  • Képesség az ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartásra, egészen menedzsment szintig
  • Pénzügyi végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó márkaportfólió
  • Ideális munkakörülmények
  • Rugalmasság
  • Részleges home office
  • Telefonköltség térítés
  • Sportolási lehetőség

Az önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésévelkarrier@marquardmedia.hu e-mail címre várjuk.